سلام 

دور شدن از زندگی هر روزه که بهش عادت کرده بودیم،باعث شد درون زندگی همه‌ی ما اتفاقات و حالات مختلفی کشف و یا نابود بشه.این روزها مشغول دیدن سریالی از نتفلیکس مشهور شدم،La casa de papel.این سریال عجیب به دلم نشست.آدم‌هاش از بقیه سریال‌ها قابل باورتر هستن.دیالوگ‌های خفن و سخن بزرگان نمیگن و الکی هم روی سر هم خشاب خالی نمیکنن.

از جمله اکتشافاتم در این دوران،عدم لازم بودن دنیا به طور سابق هستش.خیلی وقت‌ها فکر میکنیم دل‌تنگیم،حالا دل‌تنگ کسی یا چیزی،ولی حقیقت این هست که دلتنگ عادت‌هایی هستیم که ترک‌شون کردیم.بزرگ‌ترین ویژگی آدم در عین حال رقت‌انگیزترین‌شان هم هست،ازیادبردن.

پشت هر کدام از ما شخصیتی پیچیده و بیشتر مواقع زشت قرار دارد.به نظرم هر کسی این شخصیت رو نپوشونه و بیشتر به خود واقعیش نزدیک باشه بیشتر مورد تمسخر یا نادیده شدن قرار میگیره.انسان ذاتا نمایش رو دوست داره و بخاطر همین دوست داره خودش رو پشت نمایش‌ها و شخصیت‌هایی که برای خودش میسازه مخفی کنه.در اثر گذشت زمان،اینقدر این لایه‌ها زیاد میشن که خود آدم دست‌نیافتنی و دور میشه(شبیه سریال چرنوبیل شد این حرف).یکی از دلایل اینکه الان بی‌حوصله میشیم یا هر چی،همین برخورد با خودمون هست.طبیعتا وقتی با خودت باشی،کسی یا چیزی نیست که براش نقش بازی کنی پس اون لایه‌ها رو کنار میزاری و خودت رو میبینی و بعد بوووم!وات د هل آی ام!!

برگردیم به la casa de papel.آقا من از آشنایی با کاراکتر برلین و شخص پائولو آلونسو(بازیگر نقش)بسیار لذت بردم.خدایی یه سر باید بیاد تهران یه نمایش تو تئاترشهر بازی کنه بریم و لذت ببریم.

چند وقت پیش داشتم با متین درمورد وظیفه اجتماعی و اجتماع و این مزخرفات حرف میزدیم.متین بغل دستی زنگ دیفرانسیل و گسسته پیش دانشگاهیم بود،بقیه زنگ‌ها اون کنار شوفاژ میخوابید منم ته کلاس میشستم.در کل اینکه همچنان به نظرم تجمع بیشتر از دو نفر خطرناکه،حتی دارم به خطرناک بودن تجمع دو نفر هم فکر میکنم.تجمع بیش از یک نفر تا اطلاع ثانوی ممنوع!

تصمیم گرفتم به سبک تایلر داردن باشگاه راه بندازم،باشگاه نه حالا انجمن!باشگاه اونا اسمش باشگاه مشت‌زنی بود،انجمن هم خب طبیعتا باید اسم داشته باشه.انجمنکی اهمیت میده؟»یا?who cares».

در کل ترانکلیلو می آمیگو ترانکیلو:)

E se io muoio da partigiano
O bella ciao, bella ciao, bella ciao, ciao, ciao
E se io muoio da partigiano
Tu mi devi seppellir

E seppellire lassù in montagna
O bella ciao, bella ciao, bella ciao, ciao, ciao
E seppellire lassù in montagna
Sotto l'ombra di un bel fior 

مشخصات

آخرین جستجو ها